دوازدهمین کنفرانس شبکه های هوشمند انرژی

تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
1 خرداد 1401
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
1 تیر 1401
آخرین مهلت ثبت نام
21 آذر 1401
آخرین مهلت ارسال مقاله
22 آبان 1401
تاریخ برگزاری

22تا24 آذر 1401

راه های ارتباطی
تلفن ثابت

03431623162

09134402804

نمابر

03433776617

 

ایمیل

SGC2022@kgut.ac.ir

آدرس

 کرمان - انتهای اتوبان هفت باغ علوی - دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته - دانشکده مهندسی برق و کامپيوتر

 

راهنمای نویسندگان

راهنمای تهیه فایل نهایی pdf مقاله از طریق سایت IEEE PDF eXpress

تهیه فایل نهایی مقاله در فرمت pdf ، صرفاً باید از طریق سایت IEEE PDF eXpress  صورت پذیرد. درغیر این صورت، پذیرش مقاله لغو گردیده و نمایه سازی آن در IEEE امکانپذیر نخواهد بود. در این مرحله، نویسندگان محترم باید با مراجعه به سایت IEEE PDF eXpress ، نسبت به بارگذاری فایل نهایی وورد مقاله و تهیه فایل نهایی pdf مقاله اقدام فرمایند (در این مرحله در صورت نداشتن حساب کاربری قبلی بایستی حساب جدید ایجاد کنند. در صورت ایجاد حساب جدید، ایمیلی حاوی لینک فعالسازی حساب جدید، از طرف IEEE PDF eXpress ارسال خواهد شد. با کلیک روی لینک مذکور، حساب جدید فعال میشود. با داشتن حساب کاربری و وارد کردن شناسه (ID) کنفرانس 58052X میتوان نسبت به بارگذاری فایل مقاله در سایت IEEE PDF eXpress اقدام کرد). سپس، فایل pdf تولیدی باید از طریق پنل کاربری نویسنده در سایت کنفرانس بارگذاری گردد.

 

نکات مهم برای مقالات پذیرفته شده در رابطه با فرایند نمایه سازی در IEEE

بعد از تکمیل فرایند پرداخت هزینه های ثبت نام مقاله در کنفرانس، از نویسندگان محترم درخواست میگردد برای تهیه نسخه نهایی مقالات پذیرفته شده، مطابق با دستورالعمل های ارائه شده در زیر اقدام فرمایند. لازم به ذکر است که عدم رعایت موارد زیر لغو پذیرش مقاله و خروج آن از فرایند نمایه سازی در پایگاه IEEE را در پی خواهد داشت.

1- لزوم آماده سازی مقاله در الگوی استاندارد IEEE: فایل نهایی تمامی مقالات پذیرفته شده باید براساس الگوی استاندارد IEEE تهیه شده باشد. این الگوها در منوی "الگوی تدوین مقاله" در وب سایت کنفرانس قابل دسترسی میباشند.

2- اضافه کردن اعلان کپیرایت بصورت پانویس به صفحه اول مقاله: نویسندگان محترم باید اعلان کپی رایت مربوطه را به صورت پانویس به صفحه اول مقاله اضافه نمایند. لازم به ذکر است که اعلان کپی رایت، براساس دولت هایی که نویسندگان محترم در آن مشغول به فعالیت می باشند، متفاوت است. این اعلانهای کپی رایت به صورت زیر هستند:

 

  

لطفاً اعلان کپیرایت را با فونت Times New Roman ، اندازه 8 و به صورت ساده (بدون بولد یا ایتالیک کردن) در قسمت پایین چپ صفحه اول مقاله قرار دهید.

3- تهیه فایل نهایی pdf مقاله از طریق سایت IEEE PDF eXpress:

تهیه فایل نهایی مقاله در فرمت pdf ، صرفاً باید از طریق سایت IEEE PDF eXpress صورت پذیرد. در غیر این صورت، پذیرش مقاله لغو گردیده و نمایه سازی آن در IEEE امکانپذیر نخواهد بود. در این مرحله، نویسندگان محترم باید با مراجعه به سایت IEEE PDF eXpress ، نسبت به بارگذاری فایل نهایی وورد مقاله و تهیه فایل نهایی pdf مقاله اقدام فرمایند (در این مرحله در صورت نداشتن حساب کاربری قبلی بایستی حساب جدید ایجاد کنند. در صورت ایجاد حساب جدید، ایمیلی حاوی لینک فعالسازی حساب جدید، از طرف IEEE PDF eXpress ارسال خواهد شد. با کلیک روی لینک مذکور، حساب جدید فعال میشود. با داشتن حساب کاربری و وارد کردن شناسه (ID) کنفرانس 58052X میتوان نسبت به بارگذاری فایل مقاله در سایت IEEE PDF eXpress اقدام کرد). سپس، فایل pdf تولیدی باید از طریق پنل کاربری نویسنده در سایت کنفرانس بارگذاری گردد.

4- تکمیل فرم کپی رایت الکترونیکی: بعد از تکمیل مراحل فوق، نویسندگان گرامی باید با مراجعه به پنل کاربری خود در سایت کنفرانس (منوی "مقالات من" دکمه "IEEE")، نسبت به تکمیل برگه الکترونیکی کپی رایت اقدام فرمایند. همچنین لازم است فرم تکمیل شده بعد از اتمام مراحل، دانلود‎ ‎‏و‎ ‎از طریق بخش "ارسال مدارک" در منوی "مقالات من" در‎ ‎پنل‎ ‎کاربری ‏‎ )‎در‎ ‎سایت‎ ‎کنفرانس)‏‎ ‎بارگذاری‎ ‎شود.

برای دانلود راهنمای تکمیل و ارسال فرم کپی رایت الکترونیکی اینجا کلیک کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

ورود و ثبت نام
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


پوستر همایش

استعلام مقاله
جهت استعلام از آخرین وضعیت مقاله خود، کد رهگیری مقاله را در کادر زیر وارد نمایید.


 


سامانه مدیریت همایش های دانشگاه تحصیلات تکمیلی