دوازدهمین کنفرانس شبکه های هوشمند انرژی

تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
1 خرداد 1401
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
1 تیر 1401
آخرین مهلت ثبت نام
21 آذر 1401
آخرین مهلت ارسال مقاله
22 آبان 1401
تاریخ برگزاری

22تا24 آذر 1401

راه های ارتباطی
تلفن ثابت

03431623162

09134402804

نمابر

03433776617

 

ایمیل

SGC2022@kgut.ac.ir

آدرس

 کرمان - انتهای اتوبان هفت باغ علوی - دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته - دانشکده مهندسی برق و کامپيوتر

 

دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته
گواهی ارائه مقالات
7 دی 1401

به اطلاع نویسندگان محترم که مقالات آنها پذیرفته شده و در کنفرانس ارائه گردیده است میرساند هم اکنون گواهی ارائه مقالات در کنترل پنل نوسینده مسئول بارگذاری گردیده است


ادامه مطلب ...

لينك ورود به جلسات همايش
21 آذر 1401

 جهت ورود به سالنهای کنفرانس به صورت مجازی از لینکهای زیر استفاده کنید.

 


ادامه مطلب ...

اعلام برنامه زمانبندی کنفرانس
19 آذر 1401

به اطلاع شرکت کنندگان محترم میرساند هم اکنون برنامه زمانبندی کنفرانس و ارائه مقالات در‏ منوی "برنامه کنفرانس" قرار گرفت


ادامه مطلب ...

نکات مهم برای نویسندگان جهت نمایه سازی مقاله در IEEE
10 آبان 1401

به اطلاع نویسندگان محترم که مقالات انگلیسی آنها پذیرفته شده است میرساند جهت اطلاع از شرایط و نحوه آماده سازی مقاله جهت نمایه سازی در ‏IEEE‏ ‏به منوی "راهنمای نویسندگان" مراجعه فرمایند.


ادامه مطلب ...

قرارگیری کنفرانس در تقویم کنفرانس‌های  IEEE
5 آبان 1401

فرآیند ارزیابی و تأیید «دوازدهمین کنفرانس شبکه‌های هوشمند انرژی (SGC 2022)» توسط IEEE با موفقیت به اتمام رسید و مجوز استفاده از لوگوی IEEE بعنوان یکی ازحامیان کنفرانس، صادر گردید. همچنین، کنفرانس به لیست تقویم کنفرانس‌های تحت حمایت IEEE اضافه شد.

https://conferences.ieee.org/conferences_events/conferences/conferencedetails/58052


ادامه مطلب ...

 درباره کنفرانس
18 مرداد 1401

دانشگاه تحصیلات تکميلی صنعتی و فناوری پيشرفته مفتخر به میزبانی  دوازدهمین دوره کنفرانس شبکه‌های هوشمند انرژی (SGC 2022) با همکاری انجمن شبکه های هوشمند ایران (ISOSG) می باشد. این کنفرانس در تاریخ 22 - 24 آذر 1401 در شهر کرمان، دیار کریمان برگزار خواهد شد.

کنفرانس شبکه های هوشمند انرژی بر آن است تا ضمن گسترش دانش فنی مربوط به شبکه های هوشمند انرژی، محیطی پویا برای تبادل نظر علمی و فنی پژوهشگران و نیز ارائه آخرین یافته های پژوهشی و همچنین تشویق مشارکت محققان بوجود آورد. برگزارکنندگان کنفرانس در تلاش هستند با برگزاری سخنرانی‌های کلیدی، ارائه مقالات در نشست‌های علمی- تخصصی، برگزاری کارگاه‌ها و میزگردهای علمی، علاقمندان را با آخرین دستاوردهای دانش فنی در این زمینه آشنا سازند.

کمیته برگزاری کنفرانس از کلیه پژوهشگران، صاحب نظران، متخصصان و علاقمندان در زمینه های شبکه ها ی هوشمند انرژی دعوت مینماید مقالات خود را که حاوی آخرین یافته های علمی در زمینه های موضوعی کنفرانس هستند، از طریق سامانه اینترنتی مربوطه، به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند.

همزمان با برگزاری کنفرانس، کارگاه های آموزشی و نمایشگاه های تخصصی نیز با حضور صاحب نظران دانشگاهی و صنعتی و سازمان های مرتبط برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است که کنفرانس به صورت ترکیبی (حضوری/مجازی) برگزار میگردد.      


ادامه مطلب ...

درباره دانشگاه
12 تیر 1401

دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی وفناوری پیشرفته- کرمان با هدف تربیت و تامین بخشی از نیروهای متخصص موردنیاز کشور، تاسیس گردید. این دانشگاه در مقایسه با بسیاری از دانشگاه‌های صنعتی کشور و دنیا، دانشگاهی جوان و در حال رشد است و در طول دوران فعالیت خود توانسته است به صورت یک موسسه علمی پیشرو در صنعت، فناوری‌های روز و علوم کاربردی در عرصه علم مطرح باشد. هدف این دانشگاه، فراهم نمودن محیطی علمی و پویا برای کسانی است که در راستای کسب علم و دانش تلاش می‌نمایند، و پایگاه و نقطه اتکاء و اعتماد آنانی است که واقعیات و حقایق علمی را درک کرده، برای نشان دادن آن به دیگران کوشش می‌کنند.


ادامه مطلب ...

ورود و ثبت نام
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


پوستر همایش

استعلام مقاله
جهت استعلام از آخرین وضعیت مقاله خود، کد رهگیری مقاله را در کادر زیر وارد نمایید.


 


سامانه مدیریت همایش های دانشگاه تحصیلات تکمیلی