تلفن ثابت

03431623119

03431623319

 

نمابر

۰۳۴۳۳۷۷۶۶۱۷

ایمیل

plantphys2023@kgut.ac.ir

آدرس

کرمان- انتهای بزرگراه هفت باغ علوی- دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته- پژوهشکده علوم محیطی

برگزار کنندگان کنفرانس
نشست های تخصصی

سخن دبیر

با سلام و احترام

فیزیولوژی گیاهی یکی از شاخه های مهم علوم گیاهی است که به بررسی عملکرد و ساز و کارهای زیستی گیاهان میپردازد. این گرایش دارای کاربردهای گسترده ای در زمینه‌های زراعت، باغبانی، حفاظت از محیط زیست، گیاهان دارویی وسایر صنایع مرتبط با گیاهان است. در هشتمین دوره کنفرانس ملی فیزیولوژی گیاهی که با همکاری دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته و انجمن فیزیولوژی گیاهی ایران در روزهای دهم و یازدهم بهمن ماه ۱۴۰۲ بصورت حضوری و مجازی در دانشگاه برگزار خواهد شد، مفتخریم که میزبان پژوهشگران، اساتید و دانشجویان و ارائه پژوهش های جدید و نوآورانه آن‌ها در زمینه فیزیولوژی گیاهان باشیم.

در این همایش نتایج پژوهش‌های متخصصان در زمینه موضوعات مختلف و دانش روز فتوسنتز، تغذیه گیاهی، هورمون‌های گیاهی، تنظیم رشد و توسعه گیاهان، اکوفیزیولوژی، آنتی اکسیدان های گیاهی، بیوتکنولوژی و... به اشتراک گذاشته خواهد شد. کاربرد شاخه‌های مختلف فیزیولوژی گیاهی در حوزه فضای سبز شهری، معرفی گیاهان مقاوم به تنش‌های مختلف محیطی و اقلیمی، فناوری گیاه پالایی، استفاده از ظرفیت‌های ویژه گیاهان شاخص در پاکسازی آلاینده‌ها و استخراج عناصر گرانبها توسط گیاهان بیش تجمع دهنده و شناسایی مناطق معدنی توسط گیاهان شاخص از اهداف ویژه برگزاری این همایش می باشد.

برگزاری سخنرانی‌ها، پوسترها، کارگاه‌ها و جلسات بحث و تبادل نظر در این همایش، فرصت مناسبی برای بررسی چالش‌ها و فرصت‌های موجود در زمینه‌های مرتبط با علم فیزیولوژی گیاهی می‌باشد. لذا از علاقمندان دعوت می‌شود با شرکت در همایش و ارائه مطالعات ارزشمند خود ما را در برگزاری هرچه بهتر همایش یاری رسانند.

با آرزوی تندرستی

حکیمه علومی

اردیبهشت ماه ۱۴۰۲

ورود و ثبت نام
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


پوستر
حامیان کنفرانس
تاریخ‌های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
1 خرداد 1402
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
1 خرداد 1402
آخرین مهلت ثبت نام
9 بهمن 1402
آخرین مهلت ارسال مقاله
9 بهمن 1402
تاریخ برگزاری

دهم و یازدهم بهمن ماه 1402

روزشمار کنفرانس
تا روز برگزاری همایش : پایان یافتتا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافتتا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


سامانه مدیریت همایش های دانشگاه تحصیلات تکمیلی