همایش ملی شیمی دارویی و فیتوشیمی


راه های ارتباطی
تلفن ثابت

034-33776613

داخلی 3215

09220668527

نمابر

034-331623100

 

ایمیل

kgutconf@gmail.com

آدرس

 کرمان - انتهای اتوبان هفت باغ علوی - دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته -

 

دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته
نحوه تهیه و ارسال مقاله و پرداخت هزینه های آن
20 فروردین 1402

هر شرکت کننده مجاز به ارسال 2 مقاله فارسی و یا انگلیسی به همایش می باشد که می تواند بصورت خلاصه مقاله یا مقاله کامل ارائه گردد. نحوه صدور گواهی شرکت در همایش نیز بر اساس نوع مقاله خواهد بود. هر شرکت کننده در صورت تمایل مجاز به ارسال تنها یک مقاله مازاد نیز می باشد که برای ارسال مقاله سوم مبلغ 100 هزار تومان مازاد جهت هزینه داوری کسب می گردد. لازم بذکر است که مقالات در وبگاه ISC نمایه سازی خواهند شد.

مقالاتی که مطابق تمپلت موجود در سایت همایش (سمت راست سایت) تهیه نشده باشند، برای داوری ارسال نخواهند شد.

جهت دانلود تمپلت مقالات فارسی و یا انگلیسی از مرورگر فایرفاکس استفاده نمایید.


ادامه مطلب ...

برگزاری کارگاه های آموزشی
17 آبان 1401

بمنظور بهره مندی پژوهشگران محترم از مطالب، رویکردها و تکنیک های علمی جدید در زمینه های تحقیقاتی شیمی
دارویی و گیاهان دارویی، کنفرانس شیمی دارویی و فیتوشیمی اقدام به ارائه کارگاه های علمی-آموزشی در حاشیه برگزاری
کنفرانس می نماید. عناوین کارگاهها و نحوه ثبت نام متعاقبا اعلام خواهد شد.


ادامه مطلب ...

راهنمای نگارش مقاله
17 آبان 1401

پژوهشگران محترم لطفاً قبل از اقدام به ثبت نام نکات زیر را مرور فرمایید تا هنگام ثبت مقاله و ارسال فایل ها دچار مشکل نشوید:

 
ا- ابتدا الگوی نگارش مقالات template (براساس زبان نوشتار مقاله خود) را که در ستون سمت راست همین صفحه و همچنین صفحه اصلی سایت کنفرانس درج شده است، دریافت نموده و روی سیستم خود ذخیره نمایید. فونت های مورد نیاز نگارش مقالات نیز قابل دریافت می باشند.
2- سپس متن مقاله خود را copy نموده و آن را در فایل مذکور، طبق الگوی ارائه شده، با نوع و سایز فونت های مشخص شده، جانمایی paste نمایید. 
3- نویسندگان محترم توجه داشته باشند، مقالاتی که با الگوهای نگارشی ارائه شده انطباق نداشته باشند جهت اصلاح برگشت داده خواهند شد.

4- در صورت پذیرش مقاله و ارائه آن بصورت پوستر، الگوی آماده سازی و تهیه پوستر را از سایت کنفرانس دانلود و مطابق آن اقدام به تهیه پوستر نمائید.

 


ادامه مطلب ...

فراخوان همایش
26 مهر 1401

با استعانت از خداوند متعال "دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته" و "انجمن گیاهان دارویی ایران" و اتحادیه گیاهان دارویی ایران" با حمایت مؤثر ارگان ها، سازمان ها و مجامع علمی و دانشگاهی" اولین همایش ملی شیمی دارویی و فیتوشیمی" را در تاریخ 19 و 20 اردیبهشت ماه 1402 در شهر کرمان برگزار خواهد نمود. باتوجه به اهمیت گیاهان دارویی در جهان و غنای کشور عزیزمان در خصوص تنوع گونه های مختلف گیاهان دارویی و ارتباط این مبحث با علم شیمی دارویی جهت طراحی و تولید ترکیبات فعال بیولوژیک دارویی و همچنین بومی سازی فرایند تولید داروهای وارداتی، دبیرخانه اجرایی همایش مشتاقانه از مشارکت متولیان این امر که در یک طیف گسترده و مرتبط با زنجیره طراحی، سنتز، تولید و فرآوری، اعم از متخصصین ارجمند مراکز علمی، مهندسین، پژوهشگران و صنعت گران جهت حضور در یک تعامل سازنده جهت انتقال دانش و تجربیات و ارتقاء سطح علمی حوزه شیمی دارویی و فیتوشیمی دعوت بعمل می آورد تا با ارائه جدیدترین مقالات و دستاوردهای علمی و تجربی روز دنیا توسط پژوهشگران و محققین در راستای ارتقای سطح علمی با هدف افزایش توسعه و ترویج علوم و در نهایت افزایش بهره وری و نهایتا توسعه همه جانبه و صحیح جامعه مقارن با "سال بین‌المللی علوم پایه برای توسعه پایدار" گامی استوار برداریم. رویکرد دبیرخانه علمی و اجرایی در برگزاری این برنامه، جلب مشارکت تمامی مراکز علمی و حرفه ای، تعامل با انجمن های ملی و بین المللی مرتبط و دعوت از صاحبنظران برجسته با هدف تعامل علمی از یک سو و افزایش خودباوری علمی در کشور، تمرکز بر مسائل و چالشهای روز در حوزه شیمی دارویی و فیتوشیمی می باشد. به امید دیدار همه شما در همایش ملی شیمی دارویی و فیتوشیمی در شهر کرمان و در مجاورت باغ زیبای شاهزاده.


ادامه مطلب ...

ورود و ثبت نام
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


ISC
پوستر همایش
برگزار كنندگان
حاميان
اخبار و اطلاعیه ها

سامانه مدیریت همایش های دانشگاه تحصیلات تکمیلی